Bez obou hlavních trenérů se ke třetímu zápasu sešlo třeboradické béčko. Trenér v zástupu Zbyněk ovšem do zápasu nějak extrémně zasahovat nemusel. Opět přišli pomoci kluci z Atýmu.

Od prvních minut měli domácí převahu, která hned ve 4 minutě vyústila ke změně skóre. Pavel Žofák na půlce rozehrál akci, kdy šajtlí poslal přihrávku na levou stranu na nabíhajícího Jakub Bendu, který posunul hned na Kyndyho do vápna. Kyndy si dobře pokryl míč, posunul zpět na půlkruh vápna, kde nabíhající Pavel z první umístil hezkou střelu k pravé tyči hostujícího celku – 1:0

I další minuty byly ve znamení domácího tlaku, např. tvrdá hlavička Kyndyho z malého vápna do břevna, nebo ve 13 minutě kdy  Honza Š nacentroval z pravé strany, Kyndy se na malém vápnu snažil ještě patou usměrnit míč, ale golman vyrazil. Dobrou patnáctiminutovku završila akce Míry, který dobře nacentroval do vápna soupeře, ti jen nedůrazně odkopl. Míč se dostal ke Kyndymu, který viděl nabíhajícího Šonyho, který z právní levačkou dobře vypálil na bránu. Hostující gólman tentokrát byl na svém místě a míč vytěsnil.  Akce z 28minuty, kdy Hruby si dobře vyměnil míč s Kyndym, následně na Jakub Bendu, ale nadějné proniknutí do vápna hostující utnuli. Těsně před přestávkou ještě Bendys zatáhl míč, posunul na Šonyho – Pavla Ž., ale ten bohužel střílel nad bránu.

Do druhé půle domácí vstoupili taktéž aktivně – Šony střílel ale ve vápně 1m vedle, nebo hned o minutu později Figi, který dostal hezky střílený centr do velkého vápna, střela byla ale vysoká i na ragbyovou bránu J

Po úvodní pětiminutovce druhého poločasu ale domácí polevili a hosté postupně vyrovnali hru. Následné minuty se odehrávali spíše mezi oběma šestnáctkami. Přítomné diváky probudila až akce v 66minutě, kdy Bendys zatáhl míč po pravé straně, skoro si až počkal až střídající Jirka Šonský naběhne do malého vápna soupeře a načasoval mu tak přihrávku tak, že ten uprostřed malého vápna umístil balón do osamocené brány – 2:0

Domácí to maličko probudilo a hned v 72 minutě Kyndy po pravé straně zatáhl míč, posunul opět na Kubu B., který z první dobře vystřelil – gólman ovšem byl na svém místě a skóre se tak neměnilo.

Ve zbývající čtvrthodince se již nic neměnilo a rozhodčí mohl ukončit zápas.

Sestava:  Chmelíček[7] – Hruby[6], Pokorný[5], Kvapil[8], M. Žofák[6] – Jan Šonský[6] ( 57. Jiří Šonský[7] ) , Lhota[7], Brunclík[9], Benda[6] –  P. Žofák[7], Kyncl[8]

Hodnocení zastupujícího trenéra Zbyňka B. : Po povedeném vstupu do utkání, který jsme korunovali rychlým úvodním gólem, vyústila naše herní převaha v prvním poločase v několik gólových příležitostí, ze kterých se nám však již skórovat nepodařilo. Ve druhé půli tempo zápasu výrazně opadlo, když jsme se přizpůsobili hernímu projevu hostů. Žádné drama jsme ovšem nepřipustili a druhým gólem zpečetili vítězství. Díky všem, kteří se zapojili.