SK Třeboradice – TJ Kyje 4:1 ( 1:1 )

Zhodnocení zápasu trenérem Honzou Novákem ▼

Spokojenost se 3 body a osamostatnění na čele tabulky. Ale výkon zejména v 1. poločase byl špatný. Pohled na tabulku sváděl k podcenění soupeře a to i nastalo.

Kyje přitom nehráli vůbec špatně. My je vůbec nedostupovali, byli jsme od soupeře daleko a nechávali je hrát. Když jsme se dostali do vedení, tak jsem myslel že nás to nakopne, ale bylo to spíše naopak a soupeř nakonec zaslouženě vyrovnal.  Neprospělo nám ani hřiště které nebylo ideální a hodně to skákalo. I tak jsme si s tím ale měli poradit daleko lépe.

Druhý poločas už byl výrazně lepší. Zvýšili jsme aktivitu, soupeře jsme doráželi a nutili ho k chybám. Z toho pramenila i penalta na 2:1. Poté už jsme byli lepší a dohráli to celkem v klidu a přidali ještě 2 pěkné branky. Ale zejména první poločas by pro nás měl být varování, že bez pohybu a chuti hrát to nepůjde. Zároveň musím soupeře pochválit, pokud takto budou hrát i proti ostatním týmům tak budou sbírat body.