SK Třeboradice „B“ – SK Hostivař „B“ 0:2

8.5.2019

Netradičně ve středu předehrávalo béčko „domácí“ utkání v Miškovicích proti béčku Hostivaři. Třeboradice chtěli napravit poslední nezdary a chtělo již zabrat za všechny body. K zápasu tentokrát nebyl připraven Pody, kterého nahradili kluci z áčka Farky a Bendys.

Tentokrát vstoupilo béčko do utkání dobře. Od začátku bylo aktivnější a předvádělo celkem slušné kombinace. Soupeře vysoko napadalo a to hostům nedělalo dobře. Domácí aktivita ale nepřinášela vyložené šance. Na hře byla vidět absece Podyho, který dokáže dát finální přihrávku.

To se nám nedařilo a většina našich akcí končila nepřesnou finální přihrávkou. A když se jsme se neprosadili my, tak se toho ujmul soupeř. Ve 21. minutě se do rychlého brejku dostali hosté a přihrávkou pod sebe našli Wolfa, který poslal hosty do vedení – 0:1.

Béčko poté zvýšilo ještě svou aktivitu a ve 30. minutě se do odraženého balonu opřel Benda a orazítkoval svou pěknou střelou břevno brankáře Teslíka. Poté ale pokračovala naše převaha, ale spíše jen mezi vápny.

Druhý poločas byl stejný jako první. My jsme tlačili, ale pouze po vápno, hosté hráli na brejky. Po několika našich šancích a velkém tlaku se opět prosadili hosté. V 74. minutě o straně zatáhl míč Fedor, který přihrál volnému Fridrichovi který překonal opět Chmeldu. To byla snad druhá střela hostů za zápas….. O 5 minut později se dostal do vápna Mates, který šel do souboje s hostujícím brankařem a po tomto souboji rozhodčí odpískal penaltu, kterou ale poté po konzultaci s asistentem na lajně odvolal. Hosté pak v poklidu vedení ubránili a připsali si výhru 2:0

Hodnocení trenéra:Herně to nebylo špatné. Soupeře jsme přehrávali ale bylo to pouze po vápno. Poté jsme vždy pokazili finální přihrávku. Naše šance byli v podstatě jen ze střel z větší vzdálenosti. Chyběl nám Pody, který se nebojí vzít zodpovědnost na sebe a dokáže rozdat balony. My byli v některých pasážích hry příliš zbrklí. Soupeř měl 2 šance za zápas a dal 2 góly. My nedali ani jeden a tak jsme asi zaslouženě prohráli

Sestava:Chmelíček – Hrubý, Češpivo, Kvapil, Benda (67´Kolář) – Lhota, Petlan, P. Žofák, Šonský (82´P. Farkaš) – R. Farkaš, Kokoška

Branky:  21´Wolf, 74´Fridrich