29.4.2018 17 hod > Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří od začátku měli větší jistotu na svých kopačkách. Skóre se, bohužel, měnilo již v 9 minutě, když hosté zaútočili z pravé strany, před vápnem se napřáhl hostující Kostka a o zadní část „Kvápovi“ zadnice se míč stečoval do protipohybu „Chmeldy“, který změnu směru nezachytil a míč skončil u tyče – 0:1

Hosté byly při chutí a valil se další útok na domácí branku. Ve 12 minutě „Chmelda“ vyrazil tvrdou ránu na roh. Ve stejné minutě se konečně připomněli domácí, kdy po rozehraném autu a následném centru se míč otřel o hostující břevno, odražený míč vybojoval „Juni“, ale střelu gólman hostí chytil.  O minutu později se skóre měnilo znovu. „Kvápa“ odkopl ze svého vápna nepřesně, k míči se dostal „Poky“, nedomluvil se ve svém vápnu s „ Hrubym“, který chtěl odkopnout, ale míč se odrazil zpět doprostřed domácího vápna. Tam byl připravený hostující Žalud, který levačkou nedal „Chmeldovi“ šanci – 0:2

Hosté v první půlhodině měli jasnou převahu a domácím se nedařila rozehrávka. A tak ve 21 minutě se z levé strany hosté prokličkovali až do vápna, „Kvápa“ nedovoleně zastavil tento útok – penalta – 0:3

Až v tento čas se probudili domácí a zahrozili. „Kvápa“ posunul na své polovici na „Juniho“, ten jen tak špičkou prodloužil na nabíhajícího „Kyndyho“, který zatáhal míč po levé strany a přízemním centrem hledal ve vápně nabíhající spoluhráče. Našel „ Juniho“, který ani na dvakrát neprotlačil míč do sítě. Ve 40 minutě zahrávali hosté jeden z rohu, domácí obrana odkopla, k míči se ještě na své polovici dostal Pavel, který přetlačil jednoho z obránců, posunul si do úniku, oběhl i stopera ale gólmana už neprostřelil. Domácí béčko se chytlo alespoň těsně před koncem poločasu, kdy zahrávalo roh z levé strany a na střílený centr na bližší tyč si dobře naběhl „ Pody“ a jen špičkou umístil míč do sítě – 1:3

Druhý poločas byl od domácích daleko více aktivní. Hned ve 47 minutě nacentroval z levé strany „Kyndy“, ale „Figi“ z první střílel vysoko nad.  O 2 minuty později, opět z levé strany, obdržel přetažený centr opět „ Figi „, který zachytil míč až na brankové čáře a poslal na prostředek malého vápna míč zpět. Po několika odrazech se míč ale dostal do náruče gólmana Tempa. Domácím se najednou přihrávky a hra směrem dopředu dařila lépe než hostům. V 58 min těsně za půlkou hosté faulovali. Třeboradičtí rychle rozehráli na „ Juniho“, ten si dobře přikryl míč na hranici vápna, míč si připravil a tvrdou střelou, již ve vápně, umístil míč do sítě –  2:3

O pár minut později „ Kyndy“ vyslal střelu, gólman vyrazil na břevno, odražený míč se ještě z úhlu snažil hlavou dopravit „ Juni“, ale mířil jen do boční sítě. Z ojedinělého útoku se bohužel v 75 minutě připomenuli hosté, když z levé strany zaútočili do odkryté obrany domácích a hostující Žalud završil svůj hattrick tvrdou střelou pod padajícího „ Chmeldu“ – 2:4

V 85 minutě „Šony“ z levé strany zatáhl míč až do velkého vápna a zpětnou nahrávkou našel na úrovni penalty „Figiho“. Ten chytře z první mířil do protipohybu gólmana, ale výborně chytající Žežulka se dokázal přemístit a střelu vyrazil na roh. Zlepšený druhý poločas ale bohužel na alespoň dělbu budů nestačil.

Třeboradicie B – Tempo B  2:4 (1:3)

Hodnocení trenéra J.Nováka: První poločas byl z naší strany tragický. Každý zápas si říkáme, že nesmíme dělat individuální chyby a my z nich pak dostaneme 3 branky. Navíc si před zápasem říkáme, že si musím dát pozor na Žaluda a on nám dá pak 3 branky  Pokud prohráváme ve 20.minutě 0:3 tak se pak už dá se zápasem těžko něco udělat. Druhou půli jsme se výrazně zlepšili, dostali jsme se na rozdíl jedné branky a měli další šance na srovnání. Soupeř pak ale využil naší chyby a dal na 2:4 a v té chvíli už bylo prakticky po zápase. Každý musí začít u sebe a nehledat chybu v druhém. Musíme se odrazit od druhého poločasu a nyní vyhrát ve Kbelích.

Sestava: Chmelíček (5) – Hrubý (3) (76´Petlan), Pokorný (4), Kvapil (3) – Šonský (4), Češpivo (4), Podaný (3), Lhota (4) (86´Farkaš), Kyncl (4) – Junek (4), P. Žofák (4)