Hodnocení trenéra J. Tesaře:

V našem prvním zápase v Teskahor poháru jsme se utkali s Březiněvsí, která hraje pražskou 1.A třídu.
Od první minuty jsme soupeře jasně přehrávali a dokázali jsme brzy skórovat. Po vstřelené brance jsme zhruba na 10 minut zvolnili. Přestali jsme hrát na 100 %, a soupeř nás potrestal , kdy se Pavel Macháček dostal do pokutového území a náš Pavel Červenka ho nedovoleně bránil. Penaltu sám proměnil a stav se měnil na  1:1.
Od této doby jsme opět začali hrát naší hru, a do poločasu jsme dokázali ještě 3 krát skórovat.
Do druhého poločasu jsme vstoupili také dobře a přidali jsme ještě 3 branky na konečných 7:1.
Hráče musím pochválit za kvalitní přístup k utkání ( až na již zmiňovaných 10 min) a solidní hru.
V příštím kole Teskahor poháru se střetneme s Bohemians Praha, kteří zvítězili na půdě Klánovic 5:0.

branky: Viktorin 3x, Farkaš, Kyncl, Junek, Trnka