Zimní liga mladších žáků o pohár MČ Čakovice > listopad 2016 až březen 2017

 

Hodnocení 5 ročníku zimní ligy mladších žáků – 2016/2017

Už po páté se sjely mužstva k turnaji mladších žáků „Zimní liga“ do Třeboradic. Letošní účast byla velká a během měsíce bylo přihlášeno 14 týmů.

To je z hlediska pořadatele velmi dobrá zpráva a pro mužstva záruka většího počtu odehraných zápasů. Turnaj byl zastřešen MČ Čakovice a mezi diváky se pravidelně objevoval i patron Lukáš Zelenka.

Turnaj byl zahájen 26.11.2016 a do 19.3.2017 bylo odehráno přes čtyřicet zápasů ( těsně po rozlosování došlo k odhlášení jednoho mužstva ). Ve dvou skupinách, v play-off  a v zápasech o umístění tentokrát dominovali hráči Viktorka Žižkov, kteří v mistrovské soutěži bojují v lize. Velmi dobře si vedli kluci z Ďáblic a Dolních Chaber. Borci z Čakovic nasadili mladé mužstvo a podle mě odehráli solidní turnaj. Naši měli dobrý úvod, ale přišly výpadky a nakonec jen zápas o sedmé místo.  

Co se týče individuálních dovedností získal trofej nejlepšího střelce Tomáš Jankovský ( Viktorka Žižkov ), nejlepším hráčem byl vyhlášen trenéry a rozhodčími určen Luka Baratčuk (Viktorka Žižkov ) a gólmanem turnaje se stal Vojta Kratochvíl z SK Třeboradic.   

Myslím si, že všechny zápasy měly dobré fotbalové náboje a proběhly takřka bez problémů. Děkuji trenérům, hráčům a divákům za účast, za dobrou reklamu na mládežnický fotbal“                                                                                                                 JK

 

  Hráč utkání / střelci branek   Tabulka turnaje  Křížová tabulka turnaje Celková tabulka turnajemz-zimni_turnaj-2016-2017

?
?