|
|
|
|
SK Třeboradice - SK Dolní Chabry |
|
|
|
|
A mužstvo - Podzim 2010
|
|
Napsal uživatel PeF
|
|
Pondělí, 23 Srpen 2010 21:22 |
|
K zápasu SK Třeboradic s Dolními Chabrami.
Nový fotbalový ročník začal zápasem který byl pro diváky velice atraktivní, protože A-tým Třeboradic hrál s mužstvem Dolních Chaber v jehož dresu hrají známé fotbalové osobnosti. Krásné letní počasí, kvalitní občerstvení, velká návštěva cca 400 diváků, a záloha soupeře ve složení Hašek, Berger, Vízek, Šmicer. Co víc si může fotbalový fanoušek přát. Tak jen krátké obrazové připomenutí….

|
|
Celý článek...
|
|
BERGER HRÁL POPRVÉ ZA DOLNÍ CHABRY..... |
|
|
|
|
A mužstvo - Podzim 2010
|
|
Napsal uživatel Administrator
|
|
Pondělí, 23 Srpen 2010 08:20 |
Převzato ze stránek PFS.
BERGER HRÁL POPRVÉ ZA DOLNÍ CHABRY, ZA KTERÉ CHYTAL VÍZEK! JEJICH TÝM ALE PODLEHL TŘEBORADICÍM
23. 8. 2010
Jako by se čas vrátil zpět. Červený dres ala FC Liverpool opět oblékl Patrik Berger. Fotbalista, jenž v lednu kvůli zraněnému kolenu ukončil ve Spartě profesionální kariéru, se v něm představil v Dolních Chabrech, v pražské I. A třídě. Tam si zahrál ve společnosti Vladimíra Šmicera, Ladislava Vízka, Ivana Haška, či Jiřího Rosického. I tak ale Dolní Chabry zápas s Třeboradicemi prohrály 1:2. Berger měl po zápase dobrou náladu z toho, že si opět zahrál fotbal, ale dobrý pocit mu kazil právě výsledek. „Je to škoda, měli jsme aspoň vyrovnat,“ svěřil se Berger.
Máte za sebou první soutěžní zápas po řadě měsíců, kdy vás trápilo zraněné koleno. Věřil jste, že se opravdu ještě objevíte na trávníku v roli hráče?
Věděl jsem, že se vrátím k fotbalu. Koleno potřebovalo pauzu, vypadalo to tak na půl roku, aby se všechno zlepšilo. Taky mi bylo jasné, že když budu hrát, tak za Dolní Chabry.
|
|
Celý článek...
|
|
|
|
|
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
|
|
Strana 1 z 2 |